Skip to content

گروه توسعه دیجیتال ریکان

گروه توسعه دیجیتال ریکان تک مجموعه ای با تجربه از سال ۹۲ تابحال در تهران و ارومیه به منظور توسعه کسب و کارها و ارائه خدمات متنوع در زمینه تبلیغات، تولید محتوا، بازاریابی اینترنتی، طراحی سایت های مختلف از قبیل فروشگاهی، شرکتی، علمی، تبلیغاتی، هنری، شخصی و …با اتکا به نیروی جوان و در عین حال حرفه ای و متخصص آماده خدمت رسانی به شما عزیزان در سرتاسر کشور و مخصوصا در شهر ارومیه و منطقه آذربایحان برای توسعه کسب و کارتان می باشد.

0 +
مشتری

0 +
پروژه های انجام شده

0 سال
سابقه کار

0
کشورهای طرف قرارداد

اهداف مجموعه ریکان تک

مجموعه ریکان تک با بهره گیری از کادری مجرب و حرفه ای و با درک درست از تکنولوژی های روز دنیا در طراحی و تولید وبسایت های حرفه ای، دیجیتال مارکتینگ، مدیریت وب سایت ها، تولید انواع محتوا بصورت کاملا حرفه ای، طراحی لوگو و مشاوره رایگان برای کاربران گرامی قبل از انجام پروژه آماده خدمت رسانی و سرویس دهی به شما مشترین عزیز و کسب و کار های مختلف برای حضور هرچه بیشتر و مؤثر در بستر ایننترنت و فضای دیجیتال می باشد. امید است که در راستای هدف اصلی این شرکت که توسعه و ارتقای کیفیت کسب و کارها می باشد قدم مؤثری برداشته باشیم.

تیم ریکان تک

مجموعه ریکان تک متشکل از تیمی حرفه ای، جوان، متخصص و آکادمیک می باشد که در زمینه های طراحی وبسایت، تولید محتوا، دیجیتال مارکتینگ،‌ مدیریت وبسایت و طراحی قالب برای انواع شرکت های داخلی و خارجی می باشد. تیم ریکان تک با ارائه مشاوره رایگان قبل از شروع به کار و همچنین ارائه گزارشات در طول روند اجرای کار تعهد حرفه ای خود را مبنی برشفافیت انجام پروژه و کیفیت هرچه بهتر کار به صاحبان کسب و کار انجام می دهد تا کاربران گرامی با برنامه ریزی دقیق، بهترین تصمیم را اتخاذ کرده باشند. تخصص و هدف اصلی تیم ریکان تک با ارائه خدمات کامل در حوضه دیجیتال مارکتینگ، توسعه کسب و کارها، افزایش فروش، اجرای پروژه ها با زمانبندی مناسب برای مشتریان خود می باشد.

about-team1

علی علیزاده

سئو کار
about-team2

علی علیزاده

سئو کار
about-team3

علی علیزاده

سئو کار
about-team2

علی علیزاده

سئو کار

۲۰ ٪

تخفیف جشنواره پاییزی ریکان تک

برای بهره مندی از تخفیف جشنواره پاییزی ریکان تک لطفا شماره تماس خود را وارد کنید