Skip to content

طراحی سایت در ماکو

اهمیت طراحی سایت در ماکو

حرف زدن از اهمیت طراحی سایت بسیار ساده و کوتاه است. امروزه هر فردی بیشتر اوقات برای یافتن نیازهای خود و یا پاسخ سوالاتش به اینترنت مراجعه می‌کنند، کسب‌وکارهای متعدد نیز برای جذب مشتری و گسترش حوزه فعالیت خود از این محیط بی‌مانند نهایت استفاده را می‌برند. در نتیجه میتوان به راحتی گفت که منطقه آزاد ماکو نیز میتواند برای گسترش کسب‌وکار خود و ارائه خدمات سراسری از طراحی سایت نهایت سود را به دست آورد. 

مزایای طراحی سایت در ماکو

نکات مهم طراحی سایت ورزشی در ریکان تک

طراحی سایت شرکتی

(یکی از انواع اصلی سایت که شما میتوانید برای کسب‌وکار خود طراحی کنید، طراحی سایت شرکتی است. قابلیت اصلی طراحی شرکتی معرفی خدمات و محصولات ارائه شده توسط شرکت و یا سازمان است.)

طراحی سایت خبری

(امروزه خبرگذاری‌های متعدد از طریق طراحی سایت خبری اقدام به ارائه خبرهای به روز می‌کنند. در حال حاضر افراد زیادی برای کسب اخبار مدنظر خود به سایتهای خبری مراجعه می‌کنند.)

طراحی سایت فروشگاهی

(بسیار از کسب‌وکارهای فروشگاهی برای عرضه محصولات خود اقدام به طراحی سایت فروشگاهی می‌کنند. این نوع سایتها با اتصال به درگاه پرداخت برای شما سود بیشتری را به ارمغان می‌آورند.)

طراحی سایت شخصی

(افراد زیادی که در حوزه‌های تخصصی متنوع در حال فعالیت هستند، میتوانند از طریق ساخت سایت شخصی کارها و دستاوردهای خود را در سایت ارائه دهند.)

طراحی سایت آموزشی

(دنیای آموزش در چند سال گذشته به خصوص پس از شیوع کرونا دچار تغییرات گسترده‌ای شد که یکی از آنها افزایش دوره‌های آموزش مجازی و اینترنتی بود. طراحی سایت آموزشی برای ارائه خدمات متنوع آموزشی کاربرد گسترده‌ای دارد.)

طراحی سایت بازرگانی

(شرکتهای بازرگانی متعدد با طراحی سایت بازرگانی میتوانند خدمات خود را به سراسر کشور و همینطور به صورت جهانی ارائه دهند. بیشتر سایتهای بازرگانی نیاز به قابلیت چند زبانه بودن دارند تا بتوانند خدمات خود را به خارج از کشور نیز عرضه کنند.)

وجود هاست اختصاصی

طراحی سایت با برنامه‌های متنوع برای کسب‌وکارهای مختلفر

طراحی گرافیکی زیبا و رعایت اصول UI / UX

طراحی سایت به صورت ریسپانسیو

پشتیبانی دقیق و سریع

امنیت و سرعت بالا در طراحی سایت

مشاوره طراحی سایت در ماکو با ریکان تک

شرکت دیجیتال مارکتینگ ریکان تک با سالها فعالیت در زمینه طراحی سایت و با برخورداری از یک تیم حرفه‌ای آماده ارائه خدمات به شما عزیزان است. اگر شما نیز علاقمندید تا اقدام به طراحی سایت کنید، میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ما در تماس باشید. 

ریکان تک در تمامی حوزه‌های کاری آماده ارائه خدمات دیجیتال مارکتینگ، سئو و طراحی سایت هستند، بنابراین میتوانید با برقراری تماس بهتر و بیشتر با نیازهای کسب‌وکار خود آشنا شوید و انتخاب خود را داشته باشید. 

طراحی سایت وردپرس یا کاستوم کد

یکی از سوالاتی که اکثر افراد از ما می‌پرسند این است که آیا سایت وردپرسی بهتر است یا کاستوم کد؟ پاسخ این سوال به نیازهای کسب‌وکار شما برمی‌گردد، اما توجه نمایید که بیشتر از ۳۵ درصد سایتهای دنیا از سیستم مدیریت محتوای وردپرس استفاده می‌کنند. خود همین امر نشان‌دهنده قابلیتهای گسترده این CMS می‌باشد. البته شما میتوانید به هر دو روش وردپرسی و یا کاستوم کد (کدنویسی) اقدام به طراحی سایت دلخواه خود نمایید. 

ویژگی‌های طراحی وب سایت در ماکو با ریکان تک

مراحل طراحی سایت در ریکان تک

1

نیازسنجی سایت

2

ارائه طرح گرافیکی سایت

3

طراحی سایت

4

پشتیبانی

سئو سایت در ماکو

سئو سایت به معنی بهینه‌سازی سایت برای موتورهای جستجو است. شما میتوانید با سئو سایت در ماکو رتبه سایت خود را در موتورهای جستجو بالا ببرید و مشتریان بیشتری به دست آورید. ما در ریکان تک آماده ارائه خدمات سئو به مشتریان عزیز هستیم. سئو یک راه تبلیغات و بازاریابی مطمئن، دائمی و در عین حال پر سود است. 

شما میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه سئو صفحه سئو در ارومیه را مطالعه نمایید.

سایر خدمات ارائه شده توسط شرکت ریکان تک

طراحی گرافیکی

طراحی لوگو

مشاوره دیجیتال مارکتینگ

سوالات متداول طراحی سایت در ماکو:

ارتباط با ما
آدرس

ارومیه دانش۲ ، ساختمان تایماز