Skip to content

طراحی لوگو در ارومیه

لوگو یا آرم مهمترین المانی است که در تجارت و کسب و کار، تصوری از شما را به مخاطب می دهد که با طراحی اصولی و مناسب تاثیر خود را بصورت شایسته در مخاطب می گذارد. شرکت توسعه دیجیتال ریکان تک در کلان شهر ارومیه با در نظر گرفتن تمامی ویژگی ها و اصول حرفه ای طراحی لوگو همچون به کار بردن خلاقیت، طراحی مدرن، جذابیت، رنگ بندی مناسب، داشتن مفهوم مرتبط با تجارت و تاثیرگذاری مفید در مخاطب با مشاوره ی رایگان قبل از اجرا در خدمت همشهریان عزیز ارومیه و همچنین در سطح استان می باشد.
برای آن دسته از مشتریان گرامی که خدمات طراحی سایت در ارومیه را از شرکت ریکان تک دریافت نمایند مشاوره و طراحی لوگو بصورت رایگان صورت می گیرد.

طراحی انواع لوگو در ارومیه

انواع لوگو بسته به نوع طراحی و پیشنهاد کاربر با استفاده از سمبل ها، متن ها، آیکن ها و نماد های مختلف طراحی می شود. بصورت کلی در مجموعه ریکان تک ارومیه سه نوع متداول لوگو قابل طراحی و ارائه به مشتریان می باشد که عبارت اند از لوگوی تصویری یا پیکتوگرام، لوگوی نوشتاری که با نام های لوگو تایپ، تایپ بیس، وردمارک نیز معروف است و لوگوی ترکیبی که با استفاده از ترکیب تصویری و نوشتاری لوگو طراحی می شود.

طراحی لوگو تصویری در ارومیه

لوگو تصویری همان نماد و علامت می باشد که ارتباطش با نام شرکت بسیار مهم بوده ولی به نوع تجارت اشاره نمی کند. معمولا دلایل عمده استفاده از لوگو تصویری به یاد ماندن، انعطاف پذیری، منحصر به فرد و معنادار بودن این نوع لوگو می باشد. شرکت ریکان تک ارومیه آماده ارائه خدمات طراحی لوگو تصویری در ارومیه می باشد تا با طراحی حرفه ای، ذهنیتی ممتاز برای مشتریان شما به ارمغان آورده و برند کسب و کار و تجارت شما را هرچه بیشتر توسعه دهد.

طراحی لوگو نوشتاری در ارومیه

از مهمترین نکات که در طراحی لوگو نوشتاری باید مد نظر قرار داد این است که از فونت های منحصر به فرد و یکتا استفاده شود تا در اولین نگاه برای چشم آشنا نباشد تا جلب توجه کند. یک لوگوی نوشتاری خوب در صورت طراحی حرفه ای، نوشتار عنوان تجاری را به یک لوگوی منحصر به فرد بکند. لوگوی نوشتاری به دو صورت مونوگرام که نشانه حرف اول یا یک حرف می باشد مانند لوگوی (BMW و IBM) و حالت دوم لوگوتایپ است که نمادی با نوشته کامل می باشد مانند لوگوی شرکت مایکروسافت (Microsoft). شرکت ریکان تک ارومیه با در نظر گرفتن تمامی اصول حرفه ای طراحی لوگو نوشتاری، خدمات خود را در طراحی لوگو نوشتاری به کاربران ارائه می دهد.

طراحی لوگو ترکیبی در ارومیه

لوگو ترکیبی که خود نوع متفاوتی از لوگو می باشد با استفاده از ترکیب دو نوع لوگوی نوشتاری که نام برند می باشد و تصویر یا مجموعه ای از تصاویر مرتبط که نماد برند می باشند، طراحی می شود. نکته مهم در طراحی لوگوی تصویری هماهنگی بین نوشته و تصویر می باشد. با داشتن یک لوگوی ترکیبی مشتریانتان با نام و تصویر تجارت شما در یکجا ارتباط دارند.

دیدگاهی در این زمینه ثبت نشده است! اولین نفری باشید که دیدگاهتان را ثبت میکنید.


سوالات و دیدگاهتان را بیان کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲۰ ٪

تخفیف جشنواره تابستانه ریکان تک

برای بهره مندی از تخفیف جشنواره تابستانه ریکان لطفا شماره تماس خود را وارد کنید