Skip to content

طراحی لوگو در ارومیه

لوگو یا آرم مهمترین المانی است که در تجارت و کسب و کار، تصوری از شما به مخاطب داده و با طراحی اصولی و مناسب، تأثیری شایسته بر مخاطب القاء می نماید. شرکت توسعه دیجیتال ریکان تک در کلان شهر ارومیه با در نظر گرفتن تمامی ویژگی ها و اصول حرفه ای طراحی لوگو همچون به کار بردن خلاقیت، طراحی مدرن، رنگ بندی مناسب، استفاده از مفهوم مرتبط با تجارت و تاثیرگذاری مفید در مخاطب با مشاوره ی رایگان قبل از اجرا، در خدمت همشهریان عزیز ارومیه و سطح استان می باشد.

برای آن دسته از مشتریان گرامی که خدمات طراحی سایت در ارومیه را از شرکت ریکان تک دریافت نمایند مشاوره و طراحی لوگو بصورت رایگان صورت می گیرد.

طراحی انواع لوگو در ارومیه

انواع لوگو با توجه به نوع طراحی و پیشنهاد کاربر، با به کار گیری سمبل ها، متن ها، آیکون ها و نماد های مختلف طراحی می شود. بصورت کلی در مجموعه ریکان تک ارومیه سه نوع متداول لوگو قابل طراحی و ارائه به مشتریان می باشد که عبارت اند از لوگوی تصویری یا پیکتوگرام، لوگوی نوشتاری که با نام های لوگو تایپ، تایپ بیس، وردمارک نیز معروف است و لوگوی ترکیبی که با استفاده از ترکیب تصویری و نوشتاری لوگو طراحی می شود.

طراحی لوگو تصویری در ارومیه

لوگوی تصویری همان نماد و علامت می باشد که ارتباطش با نام شرکت بسیار مهم بوده ولی به نوع تجارت اشاره نمی کند. معمولا دلایل عمده استفاده از لوگوی تصویری، به یاد ماندن، انعطاف پذیری، منحصر به فرد بودن و معنادار بودن این نوع لوگو می باشد. شرکت ریکان تک ارومیه آماده ارائه خدمات طراحی لوگوی تصویری در ارومیه می باشد تا با طراحی حرفه ای، ذهنیتی ممتاز برای مشتریان شما به ارمغان آورده و برند کسب و کار و تجارت شما را هرچه بیشتر توسعه دهد.

طراحی لوگو نوشتاری در ارومیه

از مهمترین نکات که در طراحی لوگو نوشتاری باید مد نظر قرار داد این است که از فونت های منحصر به فرد و یکتا استفاده شود تا در اولین نگاه برای چشم آشنا نبوده تا جلب توجه کند. یک لوگوی نوشتاری خوب در صورت طراحی حرفه ای، نوشتار عنوان تجاری را به یک لوگوی منحصر به فرد تبدیل می کند. لوگوی نوشتاری به دو صورت مونوگرام که نشانه حرف اول یا یک حرف می باشد مانند لوگوی (BMW و IBM) و لوگوتایپ است که نمادی با نوشته کامل می باشد مانند لوگوی شرکت مایکروسافت (Microsoft). شرکت ریکان تک ارومیه با در نظر گرفتن تمامی اصول حرفه ای طراحی لوگو نوشتاری، خدمات خود را در این راستا به کاربران ارائه می دهد.

طراحی لوگو ترکیبی در ارومیه

لوگوی ترکیبی که خود نوع متفاوتی از لوگو می باشد با استفاده از ترکیب دو نوع لوگوی نوشتاری که نام برند می باشد و تصویر یا مجموعه ای از تصاویر مرتبط که نماد برند می باشند، طراحی می شود. نکته مهم در طراحی لوگوی تصویری هماهنگی بین نوشته و تصویر می باشد. با داشتن یک لوگوی ترکیبی مشتریانتان با نام و تصویر تجارت شما به صورت همزمان ارتباط برقرار می کنند.

دیدگاه

  1. این مطلب حرف نداشت ❤️❤️❤️

  2. عاااااااااااالی ❤️❤️❤️


درج دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با ما

09141408052
09128309980

آدرس

تهران: تهران، بلوار کشاورز، نبش خیابان ۱۶ آذر
ارومیه: خیابان استادان، مجتمع ایران زمین
İstanbul:Bahçelievler Prime İstanbul Residence 1. Asena sokak