Skip to content

طراحی سایت در اردبیل

طراحی سایت در اردبیل

دنیای امروز دنیای اینترنت است و هر کسب‌وکاری جهت رشد و پرورش نیاز به این فضای گسترده را حس می‌کند. می‌دانیم که افراد زیادی جهت به دست آوردن نیازهایشان از امکانات گسترده این فضا بهره‌مند می‌شود. 

کسب‌وکارهای متعدد در شهر اردبیل نیز برای بالا بردن اعتبار برند خود و افزایش فروش و درآمد می‌توانند از اینترنت و قدرت آن نهایت استفاده را ببرند. شرکت ریکان تک یک شرکت فعال در زمینه دیجیتال مارکتینگ با سالها فعالیت و وجود نمونه‌های کاری متعدد می‌تواند به شما در دستیابی به این هدف کمکهای لازم را برساند.

طراحی سایت در اردبیل
طراحی سایت در اردبیل

چه کسب‌وکارهایی به طراحی سایت در اردبیل نیاز دارند؟

جواب این سوال شاید در ابتدای امر این باشد که همه کسب‌وکارها نیازمند به طراحی سایت هستند تا در زمینه کاری خود از خدمات بی‌نظیر سایت بهره‌مند شوند. اما اگر بخواهیم با جزئیات بیان کنیم و به صورت تفکیکی کسب‌وکارهای نیازمند به طراحی سایت را بشماریم می‌توان استارت آپ ها را برشمرد که به وجود سایت نیاز اساسی دارند. 

همین طور تمام کسب‌وکارهای خدماتی چون وکلا، پزشکان، فروشگاه‌های مختلف و… که در حال ارائه خدمات مختلف به مردم هستند، با برخورداری از سایت میتوانند به افراد بیشتر خدمات خود را عرضه کنند.

چرا طراحی سایت در اردبیل با شرکت ریکان تک؟

وجود هاست اختصاصی

هاست خوب و مناسب عامل اساسی در کارایی و امنیت سایت است و ما در ریکان تک هاست اختصاصی با شرایط عالی برای مشتریان در نظر گرفته‌ایم.

طراحی سایت ریسپانسیو

امروزه حجم زیادی از کاربران سایتها را کاربران موبایل تشکیل می‌دهند، از این روی توجه به واکنش‍گرایی سایت برای موبایل و تبلت بسیار مهم و ضروری است.

طراحی سایت با برنامه‌های متنوع برای کسب‌وکارهای مختلف

شرکت ریکان تک این موضوع مهم را در طراحی سایت در نظر دارد که هر کسب‌وکاری با توجه به اهدافش نیازمند طراحی سایت مخصوص به خود است.

پشتیبانی دقیق و سریع

ریکان تک برای مشتریان خود خدمات پشتیبانی رایگان تا سه ماه را در نظر گرفته است و در این مدت خیلی سریع و دقیق مشکلات شما را در سایت مرتفع می‌نماییم.

امنیت و سرعت بالا در طراحی سایت

دو عامل مهم در کیفیت و رتبه برتر سایت امنیت و سرعت بالا در سایت است و ریکان تک در طراحی سایت خود این موضوع را به صورت کامل لحاظ می‌کند.

طراحی گرافیکی زیبا و رعایت اصول UI / UX

یکی از موضوعاتی که ما در ریکان تک به آن اهمیت زیادی می‌دهیم، زیبایی طراحی گرافیکی و توجه ویژه به UI / UX است تا کاربران بتوانند ارتباط بهتری با سایت برقرار کنند.

وجود هاست اختصاصی

طراحی سایت با برنامه‌های متنوع برای کسب‌وکارهای مختلفر

طراحی گرافیکی زیبا و رعایت اصول UI / UX

طراحی سایت به صورت ریسپانسیو

پشتیبانی دقیق و سریع

امنیت و سرعت بالا در طراحی سایت

طراحی انواع سایت در اردبیل

شرکت دیجیتال مارکتینگ ریکان تک با سال‌ها تجربه کاری و برخورداری از تیم حرفه‌ای اقدام به طراحی سایت می‌کند. شما میتوانید بر اساس کسب‌وکار خود از بین گزینه‌های زیر در انواع مشاغل اقدام به طراحی سایت نمایید. 

طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت صنعتی

طراحی سایت شخصی

طراحی سایت آموزشی

طراحی سایت خبری

طراحی سایت در اردبیل
طراحی سایت در اردبیل
طراحی سایت در اردبیل

ویژگی‌های مهم طراحی وب سایت با ریکان تک

اهداف مهم از طراحی سایت بازرگانی

1

بهبود و توسعه کسب‌وکار تجاری

2

ارائه خدمات و انجام معاملات به صورت راحت‌تر

3

امکان افزایش ظرفیت‌های سرمایه‌گذاری در بازار

4

ارتباط بهتر و 24 ساعته با داخل و خارج کشور

قیمت طراحی وب سایت در اردبیل

در ابتدا باید به این موضوع اشاره کنیم که طراحی سایت با توجه به نوع سایت و خدمات مدنظر مشتری متغیر است، پس نمیتوان به صورت دقیق قیمت طراحی سایت در اردبیل را تخمین زد. البته شما میتوانید با برقراری تماس با کارشناسان و مشاوران شرکت دیجیتال مارکتینگ ریکان تک با توجه به کسب‌وکار خود و نیازهای اختصاصی‌تان قیمت طراحی سایت در اردبیل را بگیرید. علاوه بر این کارشناسان ما همه روزه پاسخگوی سوالات شما عزیزان هستند؛ در صورت نیاز به هر گونه سوال در زمینه طراحی سایت، با ما در تماس باشید. 

طراحی سایت در اردبیل

خدمات شرکت دیجیتال مارکتینگ ریکان تک

دیجیتال مارکتینگ

طراحی سایت

سئو سایت

سوالات متداول طراحی سایت در اردبیل:

مدت زمان لازم برای طراحی وب سایت در اردبیل با توجه به مشاغل و نوع سایت متفاوت است و براساس نیازها و خواسته‌ها مشتریان در ابتدا مدت زمان طراحی سایت در قرارداد قید می‌گردد. البته در حالت کلی این مدت زمان بین یک هفته تا بیش از یک ماه طول می‌کشد.

بدون اطلاع از کسب‌وکار شما نمی‌توان به صورت دقیق پاسخ این سوال را داد، اما طراحی سایت یک عامل مهم در رشد و پیشرفت کسب‌وکارها و افزایش فروش و درآمد آنها است. در ضمن برای به دست آوردن پاسخ دقیق سوال خود میتوانید با مشاورین ما در تماس باشید.

از مهم‌ترین عوامل در بالا رفتن میزان فروش از طریق سایت فعالیت در سایت و انجام روشهای مختلف دیجیتال مارکتینگ و سئو در سایت است. همگی این فعالیتها به بالا رفتن تعداد کاربران سایت کمک شایانی می‌کند و در نهایت میزان فروش و درآمد کسب‌وکار شما را افزایش می‌دهد.

بر اساس قراردادهای شرکت برای طراحی سایت نیمی از مبلغ پروژٰه در ابتدای کار و نیم دیگر آن پس از تکمیل پروژه از مشتری دریافت می‌شود.

ارتباط با ما

09141408052
09128309980

آدرس

تهران: تهران، بلوار کشاورز، نبش خیابان ۱۶ آذر
ارومیه: خیابان استادان، مجتمع ایران زمین
İstanbul:Bahçelievler Prime İstanbul Residence 1. Asena sokak

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.