Skip to content

طراحی سایت هنری

طراحی سایت هنری

امروز روشهای کسب‌وکار به نسبت گذشته تفاوت زیادی کرده است. حالا اکثر کارها برای توسعه و رشد نیازمند استفاده از فضای وسیع اینترنت هستند تا بهتر بتوانند کسب‌وکار خود را به مشتریان هدف خود معرفی کنند. 

هنرمندان نیز با وجود آثار متعدد می‌توانند از این فضای بزرگ و وسیع نهایت استفاده را ببرند. یکی از روش‌های متداول و آینده‌نگرانه برای بهره‌گیری از خدمات اینترنت طراحی وب‌سایت است. شما با طراحی سایت یک فضای اختصاصی برای کسب‌وکار خود خواهید داشت که بدون یک سری محدودیت‌ها می‌تواند نیازها و خواسته‌های شما را برآورده کند.

طراحی سایت هنری
طراحی سایت هنری

مزایای طراحی سایت هنرمندان

طراحی سایت هنری یک روش موثر برای هنرمندان مختلف است تا بتوانند هنر خود را در معرض دید همگان قرار دهند و هرچه بهتر برند شخصی خود را تبلیغات کنند. شما به عنوان یک هنرمند چه نقاش باشید یا نویسنده و یا عکاس و یا موسیقی‌دان با طراحی وب‌سایت هنری این امکان را خواهید داشت تا بتوانید بهتر برند شخصی خود را کنترل کنید. همچنین با طراحی سایت شما می‌توانید با مخاطبان هنر خود ارتباط خوبی داشته باشید. طراحی سایت هنری این امکان را برای هنرمندان فراهم می‌آورد که تا همه بتوانند به صورت آنلاین هنر خود را در معرض دید قرار داده و اگر بخواهند آثار هنری خود را به فروش برسانند.

اصول کلی طراحی سایت هنری در ریکان تک

طراحی سایت اختصاصی

ما در ریکان تک طراحی سایت را به صورت اختصاصی انجام می‌دهیم و از قالب‌های آماده در طراحی سایت استفاده نمی‌کنیم.

طراحی خلاقانه کاربرپسند

ریکان تک پس از دریافت نظر کارفرما و سنجش رقبا اقدام به طراحی گرافیکی سایت می‌کند تا بتواند سایتی را طراحی کند که بتواند نیازهای مخاطب را برآورده سازد و همچنین کاربرپسند باشد.

رعایت اصول امنیت در طراحی سایت

یکی از مهم‌ترین نکات در طراحی سایت حفظ امنیت بالا در سایت است تا سایت مورد حملات سایبری قرار نگیرد، ما در ریکان تک اصول لازم برای امنیت را در سایت به کار می‌بریم تا خطری سایت را تهدید نکند.

رعایت اصل ریسپانسیو در سایت

طراحی ریسپانسیو یعنی اینکه سایت شما برای ابزارهای دیجیتال چون لپ تاپ، تبلت و گوشی بهینه شده باشد و به درستی در صفحات آنها نمایش داده شود. طراحی واکنش‌گرا در طراحی سایت بسیار مهم است.

رعایت اصل سرعت در سایت

به عنوان یک کاربر می‌دانیم که سرعت سایت چه تاثیری روی تجربه کاربری دارد، ریکان تک نیز تلاش خود را به کار برده تا در طراحی سایت اصل سرعت را رعایت کند تا سرعت سایت بالا باشد و کاربران با رضایت از سایت استفاده کنند.

رعایت اصول سئو مقدماتی در سایت

ریکان تک در طراحی سایت اصول مقدماتی سئو را به کا رمی‌برد تا سایت اصول مقدماتی بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو را داشته باشد و شرایط مناسبی داشته باشد.

مدیریت ساده سایت صنعتی

امکان چند زبانه بودن

افزایش اعتبار برند تجاری

استفاده از قالب اختصاصی دلخواهتان

امکان خدمات رسانی به کل کشور

معرفی خدمات و محصولات صنعتی

هدف گذاری در طراحی سایت آتلیه و هنری

یک اصل مهم و اساسی در طراحی سایت این است که شما در ابتدای کار هدف خود را از طراحی سایت مشخص کنید و بدانید به چه منظور می‌خواهید اقدام به ساخت سایت هنری کنید؟

چون با دانستن اینکه هدف شما از ساخت سایت شما چیست متوجه می‌شوید که آیا به دنبال معرفی و انتشار اطلاعات هنری هستید و یا قصد دارید با اینکه آثار هنری خود را به فروش برسانید؟ و یا هدف شما از طراحی سایت هنری اقدام به برگزاری دوره‌های آموزشی آنلاین است.

پس از مشخص شدن هدف از طراحی سایت می‌توانید با مشاورین ریکان تک تماس بگیرید و اطلاعات کاملی از شرایط و ویژگی‌های متعدد مورد نیاز برای سایت‌تان با توجه به خواسته‌های خود مطلع شوید و یک انتخاب درست و آگاهانه داشته باشید و بهترین نتیجه را از سایت خود به دست آورید.

نکات مهم در طراحی وب سایت هنرمندان با ریکان تک

نکات مثبت طراحی سایت هنری

1

برندینگ

2

ارتباط موثر با طرفداران

3

نمایشگاه آنلاین آثار

4

معرفی خود و آثارتان

طراحی سایت گالری هنری

طراحی سایت گالری هنری روشی موثر برای معرفی رشته‌های مختلف هنری است و همچنین یک راه آسان برای آشنایی با مردم و فرهنگهای مختلف می‌باشد. 

شما می‌توانید با معرفیانواع رشته‌های هنری و دسته‌بندی‌ آنها به سایت خود جذابیت بیش از پیش دهید. علاوه بر این سبک‌های مختلف در هر دسته‌بندی را نیز توضیح دهید.

در ضمن می‌توانید با جزئیات کامل به معرفی آثار خود بپردازید و نگاه خود را در این آثار تشریح کنید.  و می‌توانید با ایجاد حالت فروشگاهی در سایت خود آثار خود را به فروش بگذارید. 

به سوالات متداول کاربران پاسخ دهید و حتی دوره‌های آموزشی آنلاین برگزار کنید و برای کاربران خود وبینارهای آموزشی برگزار نمایید.

طراحی سایت هنری

سخن آخر در باب طراحی سایت هنری

امروزه اینترنت بهترین و آسان‌ترین راه نمایش آثار هنری است. و قطعا در این فضای بزرگ طراحی سایت به دلیل مزایای متعدد آن چون اختصاصی بودن و برآورده ساختن نیازها و همچنین امنیت بالا در صدر لیست نحوه بهره‌گیری از اینترنت قرار می‌گیرد. 

ما در ریکان تک با داشتن چندین و چند نمونه کار موفق به شما کمک می‌کنیم تا با توجه به نیازها و خواسته‌های خود اقدام به طراحی سایت کنید و بتوانید بهترین نتیجه را از آن به دست آورید.

خدمات طراحی سایت آتلیه و هنری در ریکان تک

ارائه طراحی سایت حرفه‌ای

آموزش کار با سایت به شما

پشتیبانی سریع و دقیق

سوالات متداول طراحی سایت هنری:

با توجه به امکانات و ماژول های به کار رفته در سایت، هزینه طراحی سایت ها با یکدیگر متفاوتند و در نتیجه قیمت نهایی طراحی سایت هنرمندان متغیر است.

بله، قطعا سایتهای ساخته شده توسط ریکان تک امکان اتصال به درگاه‌های پرداخت بانکی را دارند. 

مدت زمان قراردادهای ریکان تک یک ماهه است. اما با توجه به امکانات و خدمات ارائه شده در سایت این مدت قابل تغییر است. 

مجموعه ریکان تک در شهرهای مختلف آماده ارائه خدمات طراحی سایت است. شما می‌توانید با برقراری تماس با کارشناسان ما پاسخ سوالات خود را در مورد طراحی سایت در شهرهای مختلف ایران بگیرید. 

 در طراحی سایت هنری شما به تمام ویژگی های مدیریتی سایت دسترسی دارید. همچنین می‌توانید در سایت برای افراد مختلف سطح دسترسی و نقش معینی را مشخص نمایید. 

ارتباط با ما

09141408052
09128309980

آدرس

تهران: تهران، بلوار کشاورز، نبش خیابان ۱۶ آذر
ارومیه: خیابان استادان، مجتمع ایران زمین
İstanbul:Bahçelievler Prime İstanbul Residence 1. Asena sokak

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.