Skip to content

طراحی سایت بازرگانی

طراحی سایت بازرگانی

 در دنیای امروز که در واقع دنیای دیجیتال است هر شرکت بازرگانی معتبری برای رفع نیازهای خود و مبادلات بین‌المللی خود نیازمند طراحی سایت است. با طراحی وب سایت بازرگانی شما بدون هیچ محدودیت زمانی و مکانی می‌توانید خدمات ارائه کنید. 

در طراحی سایت بازرگانی اصل اول توجه به نیازها و خواسته‌های مشتری است تا با توجه به خواسته‌ها مشتری امکانات مدنظر برای سایت طراحی شود. 

ساخت وب سایت بازرگانی با توجه کامل به نیازهای فعالان حوزه عرصه واردات و صادرات کالا صورت می‌گیرد و راهکارهای مناسب جهت فعالیت به صورت جهانی ارائه می‌شود. طراحی سایت بازرگانی نیاز و قابلیت‌های خاص خود را دارد، یکی از اصول مهم در وب سایت بازرگانی رعایت حالت چند زبانه بودن سایت است. در عصر حاضر هر شرکت بازرگانی باید بتواند بخشی از خدمات خود را در دنیای بزرگ اینترنت ارائه دهد و همچنین از امکان همکاری و دادوستد با سایر شرکت‌ها برخوردار شود.

طراحی سایت بازرگانی

چرا طراحی سایت بازرگانی مهم و ضروری است؟

شرکت‌های بازرگانی در هر زمینه‌ای که فعالیت داشته باشند قسمتی از فعالیت خود را می‌توانند در فضای اینترنت انجام دهند. سایت این امکان را برای شرکت‌های بازرگانی فراهم می‌کند تا بخشی از مبادلات و ارتباطات کاری خود را از طریق وب سایت انجام دهند که البته این قابلیت برای خارج از کشور از اهمیتی بالاتری برخوردار است.از ویژگی‌های مهم سایت این است که امکان دسترسی 24 ساعته به آن وجود دارد و همچنین با قابلیت چند زبانه می‌توان برای کشورهای مختلف سایت را ارائه داد در ضمن شما با صرف کمی هزینه و بهینه‌سازی سایت میتوانید به راحتی به بخش وسیعی از کاربران دسترسی داشته باشید و آنها را به مشتریان خود تبدیل کند. 

با طراحی سایت آموزشی شما می‌توانید دوره‌های مختلف خود را به صورت پکیج‌های آموزشی و کلاس‌های آموزش مجازی و آنلاین در اختیار دانش‌پذیران عزیز قرار دهید. از مزایای مهم کلاس‌های آنلاین عدم محدودیت مکانی و تعداد نفرات شرکت‌کننده در دوره‌ها است. 

نیازهای مهم طراحی سایت بازرگانی

طراحی گرافیکی وب سایت

با داشتن سایت شما دیگر محدود به فضای آموزشگاه خود نیستید و می‌توانید به صورت جهانی خدمات ارائه دهید.

ارائه خدمات و محصولات به صورت دقیق

قطعا مشخص است که به صورت حضوری به علت کمبود جا و امکانات فقط میتوان به حجم محدودی دانش‌پذیر خدمات ارائه داد، اما با سایت این محدودیت در مقیاس قابل توجهی حل می‌شود.

پشتیبانی کامل و سریع

یکی از قابلیتهای اصلی سایت آسان کردن مسائل است. با وجود سایت و دسته‌بندی‌ها و امکانات مناسب شما به راحتی می‌توانید با یک کلیک نیازهای کاربران را برآورده کنید.

صفحه تماس با ما

سایت این امکان راه برای شما و کاربران فراهم می‌کند تا به راحتی به مطالب مورد نظرتان دسترسی داشته باشید.

قابلیت چند زبانه

مهم‌ترین قابلیت سایت آموزشی امکان راه‌اندازی پلتفرم آموزش به صورت مجازی است و دیگر نیازی به مراجعه یا آموزش حضوری نیست.

طراحی سایت به صورت ریسپانسیو

سایت به ما این امکان را می‌دهد که بتوانیم به راحتی گروههای مجازی برای آموزش و فعالیتهای آموزشی خود تشکیل دهیم.

طراحی گرافیکی وب سایت

قابلیت چند زبانه

ارائه خدمات و محصولات به صورت دقیق

طراحی سایت به صورت ریسپانسیو

پشتیبانی کامل و سریع

صفحه تماس با ما

هدف از طراحی وب‌ سایت بازرگانی چیست؟

قطعا هر کسی که پای در راه طراحی سایت می‌گذارد، اهدافی را برای خود در نظر گرفته است. یکی از مهم‌ترین اهداف شرکت‌ها برای طراحی سایت افزایش بازار هدف خود چه به صورت داخلی و خارجی است. شرکت‌های بازرگانی با ساخت وب‌سایت می‌توانند به صورت جهانی اقدام به بازاریابی کنند و ارتباط موثرتری با مشتریان خود داشته باشند. همچنین با طراحی سایت شرکت‌ها می‌توانند از طریق اینترنت خدمات خود را ارائه دهند. 

طراحی سایت بازرگانی

خدمات مختلف طراحی سایت بازرگانی با ریکان تک

اهداف مهم از طراحی سایت بازرگانی

1

افزایش و توسعه کسب‌وکار تجاری

2

ارائه خدمات و انجام معاملات به صورت راحت‌تر

3

امکان افزایش ظرفیت‌های سرمایه‌گذاری در بازار

4

ارتباط بهتر و 24 ساعته با داخل و خارج کشور

نکات مهم در هنگام طراحی وب سایت بازرگانی

شرکتهای بازرگانی هنگام طراحی سایت باید به یک سری نکات توجه بالایی داشته باشند. یکی از موارد مهم توجه به اصول UI / UX  در طراحی سایت است و همچنین طراحی گرافیکی جذاب به همراه امکان استفاده آسان از سایت در ابزارهای الکترونیک مختلف و سئو سایت همگی مهم و ضروری هستند. 

طراحی سایت بازرگانی
طراحی سایت بازرگانی

هزینه طراحی وب‌ سایت بازرگانی

هزینه‌های لازم برای طراحی سایت بازرگانی بستگی زیادی به امکانات مورد نظر برای سایت دارد. شما می‌توانید با برقراری تماس با مشاورین ما در ریکان تک و با ارائه خدماتی که می‌خواهید از هزینه لازم برای طراحی وب سایت بازرگانی مطلع شوید. 

ما در ریکان تک سایت را  با رعایت اصول مقدماتی سئو طراحی می‌کنیم اما اگر شما به دنبال این هستید تا سایت شما در رتبه‌های برتر موتورهای جستجو قرار بگیرد، نیاز به سئو است. سئو به شما کمک می‌کند تا در بین رقبای خود رتبه بالایی به دست آورید و در نتیجه بتوانید مشتریان و دانشجویان بیشتری برای خدمات خود پیدا کنید و نهایتا درآمد خود را به صورت قابل ملاحظه افزایش دهید. سئو همچنین به برندسازی شما نیز کمک زیادی می‌کند و باعث افزایش آگاهی اجتماعی از برندتان می‌شود. 

خدمات ارائه شده در شرکت ریکان تک

طراحی سایت با ریکان تک

دیجیتال مارکتینگ با ریکان تک

سئو سایت با ریکان تک

سوالات متداول طراحی سایت بازرگانی

قطعا بله، شما به شرط داشتن یک سایت خوب که به درستی طراحی شده و همچنین ارائه محتوای مناسب و سئو شده می‌توانید رتبه خود را در گوگل و سایر موتورهای جستجو بالا ببرید و در نتیجه به صورت مستقیم با مشتریان خود در ارتباط باشید.

بله، ما در ریکان تک به ریسپانسیو و واکنش‌گرا بودن سایت اهمیت می‌دهیم و پس از اتمام مراحل سایت با بررسی و انجام مراحل ریسپانسیو استفاده از سایت را برای سایر ابزارهای الکترونیک بهینه می‌کنیم. 

ما در طراحی سایت تمامی اصول امنیتی را به کار می‌بریم، اما باید کاربران و مشتریان هم به یک سری نکات توجه کنند. اولا از انتخاب نام کاربری و رمز راحت برای سایت خودداری کنند و در ثانی به هر فردی امکان دسترسی به سایت خود را ندهند. 

ارتباط با ما

09141408052
09128309980

آدرس

تهران: تهران، بلوار کشاورز، نبش خیابان ۱۶ آذر
ارومیه: خیابان استادان، مجتمع ایران زمین
İstanbul:Bahçelievler Prime İstanbul Residence 1. Asena sokak

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.