Skip to content

طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی

با توجه به این که امروزه اکثر کسب و کارهای موفق در فضای مجازی فعالیت مستمر داشته و مابقی مشاغل هم در حال اینترنتی شدن هستند، مقوله طراحی سایت فروشگاهی اهمیت دوچندان پیدا کرده است.

فعالیت تجاری در شبکه‌های اجتماعی با داشتن یک وب سایت فروشگاهی تفاوت‌های زیادی دارد. نکته حائز اهمیت این است که وب سایت فروشگاهی حس اعتماد کاربران را افزایش داده و اعتبار بالایی نیز به برند کسب و کارتان می‌بخشد.

شرکت ریکان تک با طراحی سایت فروشگاهی به شما مشتریان عزیز کمک می کند تا با اطمینان بیشتر وارد تجارت آنلاین شده و فروشگاه اینترنتی خود را در کمتر از ۱ ماه و بر اساس درخواست و نیازتان دریافت نمایید.

همچنین گفتنی است طراحی سایت فروشگاهی در شرکت ریکان تک کاملا منطبق با اصول سئو و بازاریابی دیجیتال می‌باشد.

طراحی سایت فروشگاهی ریکان تک

مزایای طراحی وب سایت فروشگاهی

در دسترس بودن فروشگاه به صورت 7/24

حذف تبلیغات سنتی و استفاده از متد جدید

صرفه جویی در زمان و افزایش سرعت خرید

امکان تجارت در سطح کشور و حتی بین الملل

کاهش هزینه راه اندازی به نسبت فروشگاه فیزیکی

افزایش توانایی مدیریت سفارش های خرید

مراحل طراحی سایت فروشگاهی

طراحی وایرفریم

قسمت نخست از طراحی وب سایت، پس از مشورت با مشتری و بررسی استراتژی انجام می‌شود و شامل محل قرارگیری المان‌های سایت و نحوه چینش صفحات می باشد.
1

طراحی گرافیکی

در مرحله دوم طراحی، با انتخاب کردن رنگ‌ بندی‌های مناسب، طراحی کاملا حرفه ای ظاهر صفحات توسط طراح گرفیک انجام شده و آماده پیاده سازی می شود.
2

طراحی اصلی و کدنویسی

پس از تایید طرح توسط مشتری و طراح، در این مرحله طراحان ما با استفاده از cms مخصوص و با در نظر گرفتن ویژگی‌های وبسایت صفحات را کاملا اختصاصی و منحصر به فرد طراحی می‌نمایند.
3

راه اندازی سایت

با اتمام طراحی و پیاده سازی صفحات، سایت مورد نظر تکمیل شده و بر روی دامنه و هاست از پیش مشخص شده قرار گرفته و آماده به کارگیری می‌شود.
4

ورود اطلاعات و صفحه آرایی

ورود اطلاعات از مراحل تکمیلی طراحی سایت بوده و در این بخش محتویات مورد نظر مشتری که در زمان شروع پروژه صحبت‌های لازم در این مورد انجام گرفته بر روی سایت بارگزاری می‌شود.
5

آموزش و تحویل نهایی

در پایان بعد از تکمیل قسمت‌های فنی طراحی سایت، آموزش نحوه استفاده از وبسایت هم بصورت حضوری و هم از طریق ویدیو برای مشتری ارائه می‌شود.
6

ویژگی‌ها و امکانات طراحی سایت فروشگاهی

بهینه‌سازی اولیه سایت فروشگاهی

سئو SEO یا بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو حوزه کاملا تخصصی می‌باشد. سئو کردن سایت باعث می‌شود سایت هرچه زودتر و بهتر به رتبه های قابل قبول در گوگل برسد و معمولا بعد از اتمام طراحی سایت اهمیت پیدا می‌کند.

شرکت ریکان تک، در طول مراحل طراحی سایت تا پایان آن و پیاده‌سازی محتوا، سئو اولیه لازم برای سایت را مد نظر قرار داده و نکات مربوطه را انجام می‌دهد.

سؤالات متداول در زمینه طراحی فروشگاه اینترنتی

فروشگاه اینترنتی برای تکمیل خرید کاربران باید بتواند به درگاه بانکی متصل شود و لازمه این امر داشتن حداقل نماد اعتبار الکترونیکی (اینماد) یک ستاره است. همچنین برای افزایش اعتماد خریداران از فروشگاه اینترنتی بهتر است که نشان ملی ساماندهی نیز تهیه کرد.

زمان موردنیاز برای طراحی فروشگاه اینترنتی در شرکت ریکان تک بسته به استراتژی و خواسته کاربر متفاوت است. ولی معمولا برای پیاده سازی یک سایت فروشگاهی حدودا 1 ماه زمان نیاز است.

هزینه طراحی سایت فروشگاهی با توجه به سلیقه مشتری و امکانات مورد نیاز متغیر است. شما می توانید برای مطلع شدن دقیق از قیمت طراحی سایت فروشگاهی تماس بگیرید.

تیم طراحی ریکان تک بعد از طراحی کامل سایت فروشگاهی، تا یک سال پشتیبانی فنی رایگان وبسایت را به مشتریان گرامی ارائه می‌دهد.

درج کالا، قیمت گذاری، اعمال کد تخفیف، درگاه پرداخت اینترنتی، ارسال از طریق پست و هر امکاناتی که شما برای مدیریت یک سایت فروشگاهی نیاز داشته باشید.

ارتباط با ما
آدرس

تهران: سعادت آباد، خیابان ۳۴، جنب بانک پارسیان، پلاک ۸۲ ارومیه: دانش۲ ، ساختمان تایماز