Skip to content

طراحی سایت پزشکی

سایت پزشکی ریکان تک

طراحی وب سایت پزشکی

طراحی سایت پزشکی کمک شایانی برای پزشکان و متخصصان حوزه سلامت در زمینه معرفی تخصص و ارائه خدمات می کند. علاوه بر اینکه با طراحی سایت پزشکی، پزشک متخصص به راحتی می تواند با مراجعه کنندگان ارتباط برقرار کند و پاسخ گوی بیماران باشد، کاربران نیز می توانند پزشکان را مقایسه کرده و بهترین متخصص را در حوزه های مختلف پیدا کنند.
شرکت طراحی سایت ریکان تک با طراحی سایت پزشکی به پزشکان عزیز در جهت خدمات رسانی هرچه بهتر و سریعتر کمک می کند. طراحی سایت پزشکی کاملا هم راستا با نیاز و سلیقه مشتریان انجام می شود؛ همچنین در کنار طراحی،بهینه سازی اولیه سایت برای موتورهای جستجو نیز صورت می گیرد.

مزایای داشتن وبسایت پزشکی

امکان نوبت دهی به صورت آنلاین

ایجاد ارتباط آنلاین با بیماران

گزارشگیری از اوضاع سلامت بیماران

مشاهده رزومه و افتخارات کسب شده پزشک

پرداخت آنلاین حق ویزیت

در دسترس بودن مشخصات دقیق مطب با گوگل مپ

مراحل طراحی سایت پزشکی

 

طراحی وایرفریم

اولین مرحله از طراحی وب سایت، پس از مشورت با مشتری و بررسی استراتژی ها انجام می شود و شامل نحوه چینش صفحات و مرور کلی محل قرارگیری المان های سایت می باشد.
 
 
 

 

طراحی گرافیکی

در دومین مرحله از طراحی، با انتخاب کردن ترکیب رنگ مناسب، طراحی ظاهر فحات به صورت کاملا حرفه ای انجام شده و آماده پیاده سازی می شود.
 
 

 

طراحی اصلی و کدنویسی

پس از تایید طراح در مرحله قبلی این مرحله از کار آغاز می شود. طراحان ما با به کارگیری cms مخصوص و با لحاظ کردن ویژگی های وبسایت صفحات را به صورت اختصاصی و منحصر به فرد طراحی می نمایند.
 
 

 

راه اندازی سایت

پس از به اتمام رسیدن طراحی و پیاده سازی صفحات، سایت موردنظر کامل شده و بر روی دامنه و هاست مشخص شده قرار گرفته و آماده شروع به کار می شود.
 
 

 

ورود اطلاعات سایت

یکی از مراحل پایانی طراحی سایت ورود اطلاعات می باشد. در این مرحله محتویات مدنظر کارفرما که در زمان آغاز پروژه مشخص گردیده بر روی سایت بارگزاری می‌شود.
 
 

 

تحویل نهایی سایت

سرانجام، پس از به اتمام رساندن مراحل طراحی سایت، آموزش کار با سایت هم حضوری و هم ویدیویی به کارفرما ارائه می شود.

ویژگی‌ها و امکانات
طراحی سایت پزشکی

سئو اولیه طراحی سایت پزشکی

شاید کمتر کسی باشد که دیگر با مفهوم بهینه سازی سایت برای موتورهای جست و جو یا به اختصار SEO آشنا نباشد. SEO باعث می شود سایت هرچه زودتر به رتبه های بهتر گوگل برسد و مشتریان بیشتری از فضای اینترنت جذب کند.

شرکت ریکان تک به این مبحث مهم اهمیت ویژه ای قائل شده و سئو اولیه لازم در مراحل طراحی سایت را در نظر می‌گیرد تا سایت منطبق با اصول سئو طراحی شده باشد.

سؤالات متداول در زمینه طراحی سایت پزشکی

شما می توانید برای مطلع شدن از هزینه ی طراحی سایت پزشکی با شرکت ریکان تک تماس بگیرید.

۲۰ ٪

تخفیف جشنواره پاییزی ریکان تک

برای بهره مندی از تخفیف جشنواره پاییزی ریکان تک لطفا شماره تماس خود را وارد کنید