Skip to content

طراحی سایت در میاندوآب

طراحی سایت در میاندوآب

با گسترش فزاینده اینترنت و فراگیری خدمات مجازی طراحی سایت تبدیل به یک نیاز اساسی برای کسب‌وکارهای مختلف شده است. از این روی کسب‌وکارها در شهرها مختلف برای ارائه خدمات به صورت سراسری و به طیف وسیعی از کاربران اقدام به طراحی سایت می‌کنند. 

شرکت ریکان تک نیز که یک شرکت فعال و با سابقه کاری بسیار در زمینه طراحی سایت است، اقدام به طراحی سایت در شهرهای مختلف من جمله طراحی سایت در میاندوآب می‌کند. 

پس اگر شما کسب‌وکاری دارید و می‌خواهید تا دامنه فعالیت خود را از شهرتان افزایش دهید، توصیه ما به شما طراحی سایت است.

طراحی سایت در اردبیل
طراحی سایت در اردبیل

نکات مهم در طراحی سایت در میاندواب

شرکت ریکان تک با ده سال سابقه کاری و وجود نمونه‌ کارهای فراوان در زمینه‌های مختلف میتواند به شما در طراحی سایت با توجه به نیازهای کسب‌وکارتان کمک فراوانی کند. 

نکات مهم در طراحی سایت عبارتند از:

اصول طراحی سایت در میاندوآب با ریکان تک

پلن‌های طراحی سایت متنوع

شرکت ریکان تک با توجه به نیازهای کسب‌وکارهای پلن‌های طراحی سایت متنوعی دارد که شما میتوانید از بین آنها گزینه مدنظر و مناسب خود را انتخاب کنید.

طراحی کاربر پسند

مگر نه اینکه هدف ما از طراحی سایت جذب مخاطب بیشتر است برای اینکار شرکت ریکان تک تمامی اصول UI / UX را در طراحی سایت به کار می‌بندد، تا سایت شما مناسب مخاطبین باشد.

رعایت پروتکل‌های امنیت در طراحی سایت

از مهم‌ترین نیازهای هر سایت حفظ امنیت آن است تا سایت هک نشود و اطلاعات شما از دست نرود که ریکان تک با دانش کامل تمام روشهای امنیتی مناسب را در سایت به کار می‌بندد.

رعایت ریسپانسیو در سایت

طراحی واکنش‌گرا یعنی سایت شما برای تمامی ابزارهای دیجیتال چون لپ تاپ، تبلت و گوشی بهینه باشد و به درستی صفحات در آنها نمایش داده شود.

سرعت در سایت

همه می‌دانیم که وقتی مدت لود یک سایت طولانی می‌شود، سایت را می‌بندیم و به سراغ گزینه‌های بعدی می‌رویم. پس شرک ریکان تک اصل سرعت در طراحی سایت را به طور کامل رعایت می‌کند.

رعایت اصول سئو مقدماتی در سایت

سئو یعنی اینکه سایت شما بتواند رتبه‌های بالاتر گوگل را به دست آورد. ما در ریکان تک اصول مقدماتی سئو را در طراحی سایت به طور کامل رعایت می‌کنیم.

وجود هاست اختصاصی

طراحی سایت با برنامه‌های متنوع برای کسب‌وکارهای مختلفر

طراحی گرافیکی زیبا و رعایت اصول UI / UX

طراحی سایت به صورت ریسپانسیو

پشتیبانی دقیق و سریع

امنیت و سرعت بالا در طراحی سایت

طراحی انواع سایت در میاندوآب با ریکان تک

شرکت ریکان تک با نمونه‌های کاری متعدد آماده ارائه خدمات در زمینه انواع طراحی سایت در میاندوآب است:

طراحی سایت در اردبیل
طراحی سایت در اردبیل

مزایای طراحی سایت در میاندواب

یکی از سوالاتی که اکثر افراد از ما می‌پرسند این است که آیا سایت وردپرسی بهتر است یا کاستوم کد؟ پاسخ این سوال به نیازهای کسب‌وکار شما برمی‌گردد، اما توجه نمایید که بیشتر از ۳۵ درصد سایتهای دنیا از سیستم مدیریت محتوای وردپرس استفاده می‌کنند. خود همین امر نشان‌دهنده قابلیتهای گسترده این CMS می‌باشد. البته شما میتوانید به هر دو روش وردپرسی و یا کاستوم کد (کدنویسی) اقدام به طراحی سایت دلخواه خود نمایید. 

مراحل مختلف طراحی وب‌ سایت در میاندوآب با ریکان تک

1

بررسی رقبا حوزه کاری و نیازسنجی

2

طراحی گرافیکی سایت

3

تایید طرح از سوی کارفرما

4

شروع فرایند طراحی سایت

سئو سایت در میاندوآب

سئو یا بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو فرایندی است که ما یک سری موارد را در سایت انجام می‌دهیم تا سایت در بین رتبه‌های برتر گوگل قرار گیرد. 

یکی از خدمات شرکت ریکان تک سئو سایت است، بنابراین اگر شما نیز به دنبال آن هستید تا در بین رتبه‌های برتر گوگل قرار گیرید، توصیه می‌کنیم از خدمات سئو استفاده کنید.

طراحی سایت در اردبیل

سایر خدمات ارائه شده توسط شرکت ریکان تک

طراحی سایت

مشاوره دیجیتال مارکتینگ

سئو سایت

سوالات متداول طراحی سایت در میاندوآب:

برآورد دقیق مدت زمان لازم برای طراحی سایت بستگی به نوع سایت شما و المانهای موجود در سایت دارد. شما میتوانید با برقراری تماس با مشاورین ما از آنها اطلاعات دقیق‌تری در زمینه مدت زمان طراحی سایت به دست آورید.

در طراحی سایت واکنش‌گرا یا ریسپانسیو به نحوه نمایش سایت در ابزارآلات مختلف دیجیتال دقت شده است. در طراحی سایت ریسپانسیو سایت به نحو درست و مناسب برای دسکتاپ، گوشی موبایل و تبلت نمایش داده می‌شود و به راحتی میتوان از ویژگیهای مختلف سایت استفاده کرد. 

سئو بستگی شدیدی به کسب‌وکار شما و هدفتان دارد، بنابراین نمی‌توانیم به صورت دقیق بگوییم که هزینه سئو چقدر است. شما میتوانید برای اطلاع دقیق از هزینه سئو با ریکان تک تماس بگیرید و مشاورین این شرکت پس از بررسی دقیق برآوردی از هزینه سئو سایت در میاندوآب به شما ارائه دهند.

ارتباط با ما

09141408052
09128309980

آدرس

تهران: تهران، بلوار کشاورز، نبش خیابان ۱۶ آذر
ارومیه: خیابان استادان، مجتمع ایران زمین
İstanbul:Bahçelievler Prime İstanbul Residence 1. Asena sokak