Skip to content

طراحی سایت املاک

طراحی سایت املاک به صورت هدفمند

قبل از اینکه به موضوع طراحی سایت املاک برسیم، باید مشخص کنیم که چرا و با چه هدفی به دنبال ساخت سایت املاک هستید. حالا پس از شناسایی هدف به این موضوع می‌رسیم که سایت چگونه می‌تواند نیازها و اهداف شما را پوشش دهد. در نهایت با آگاهی کامل می‌توانید اقدام به طراحی سایت مسکن نمایید. اگر تمایل دارید تا اقدام به طراحی سایت املاک کنید، توصیه ما این است که در شروع کار با مشاورین ریکان تک تماس بگیرید، نیازها و خواسته‌های خود را مشخص کنید تا ما به شما در ساخت سایت دلخواهتان کمک کنیم. 

طراحی سایت املاک

چرا طراحی وب سایت املاک مهم است؟

در مسیر سنتی خرید و فروش املاک مردم مجبور بودند که مدت زمان زیادی را صرف جستجو در بین خانه‌ها و املاک متعدد کنند تا ملک دلخواه خود را پیدا کنند. این کار وقت و انرژی زیادی را از مردم می‌گرفت. همین امر باعث شد تا طراحی سایت مشاوره املاک به شدت با استقبال عمومی مواجهه شود. مردم توانستند با دسترسی آسان به اینترنت از منزل خود با دقت املاک موجود در بازار را بررسی کنند و سپس از بین املاک موجود هر کدام را که بیشتر می‌پسند با تماس با سایت املاک برای تعیین وقت مشاهده و بررسی انتخاب کنند. همه این موارد نشان می‌دهد که طراحی سایت املاک هم به نفع آژانس مشاوره املاک و هم خریدار و فروشنده است و حجم زیادی در انرژی و زمان افراد صرفه‌جویی می‌شود. در ضمن با طراحی سایت شما به یک بازار گسترده و بی‌نهایت دسترسی دارید که نهایتا باعث بالا رفتن تعداد مشتریان و افزایش معاملات و فروش شما می‌شود.

امتیازات ویژه طراحی سایت املاک

امکان افزودن ملک و خانه جدید به آرشیو املاک

شما این امکان را خواهید داشت تا املاک جدید را به آرشیو املاک اضافه کرده و همچنین قیمت املاک را بروزرسانی کنید.

مقایسه املاک مختلف با یکدیگر

سایت این امکان را به کاربر می‌دهد تا املاک مختلف موجود در سایت را باهم مقایسه کند.

امکان اتصال به درگاه بانک و پرداخت آنلاین

این امکان در سایت املاک در صورت تمایل کارفرما وجود دارد که به روش اینترنتی خرید ملک توسط مشتری انجام شود.

دسته‌بندی املاک

دسته‌بندی مختلف املاک به صورت اجاره‌ای، فروش و رهن به کاربران امکان میدهد تا به راحتی ملک دلخواه خود را پیدا کنند.

بخش املاک با شرایط فروش ویژه

میتوان بعضی املاک را با شرایط ویژه در بخش فروش ویژه قرار داد.

بخش ویژه برای املاک مجلل و اعیانی

میتوان یک بخش ویژه در سایت جهت املاک اعیانی و مجلل اضافه نمود.

امکان اتصال به درگاه بانک و پرداخت آنلاین

مقایسه املاک مختلف با یکدیگر

امکان افزودن ملک و خانه جدید به آرشیو املاک

دسته‌بندی املاک (اجاره‌ای، فروش و رهن)

بخش ویژه برای املاک مجلل و اعیانی

بخش املاک با شرایط فروش ویژه

هزینه طراحی سایت املاک

با توجه به این موضوع که هر کسب‌وکاری نیازهای خاص خود را دارد. شرکت ریکان تک تمام تلاش خود را انجام داده، تا با ارائه شرایط و بسته‌های مختلف نیازهای مختلف مشتریان عزیز را پوشش دهد. شما می‌توانید با برقراری تماس با مشاورین ما در ریکان تک با توجه به نیازها و گستردگی فعالیت‌های خود اقدام به طراحی سایت کنید.

چرا طراحی سایت املاک با شرکت ریکان تک؟

شرکت دیجیتال مارکتینگ ریکان تک با سالها تجربه در زمینه طراحی سایت، سئو و دیجیتال مارکتینگ همراه شماست. شرکت ریکان تک چندین نمونه موفق در زمینه طراحی سایت املاک دارد که می‌توانید این سایت‌ها را در لیست نمونه کارهای ریکان تک مشاهده کنید. ما در ریکان تک وظیفه خود را برآورده کردن نیازهای مشتری به بهترین نحو می‌دانیم و با شناخت کامل از بازار و نیازهای کسب‌وکارهای متعدد به شما در رسیدن به هدفتان یاری می‌رسانیم تا بتوانید آنچه می‌خواهید را به دست آورید. 

در ریکان تک طراحی سایت با استفاده از قالب اختصاصی با طراحی گرافیکی دلخواه شما صورت می‌گیرد. ریکان تک این امکان را برای شما فراهم می‌کند تا یک قالب زیبا و کاربر پسند برای سایت خود داشته باشید. مجموعه ریکان تک با وجود یک تیم حرفه‌ای از نیازهای شما آگاه است و تمام تلاش خود را برای برآورده ساختن آنها به کار می‌بندد. 

طراحی املاک
طراحی سایت املاک

امکانات مختلف طراحی سایت مسکن برای مشاورین املاک

مزایای طراحی وب سایت املاک در یک نگاه

1

افزایش اعتبار برند تجاری

2

کاهش هزینه‌ها و افزایش فروش

3

تمایز و افزایش اعتبار نسبت به رقبا

4

صرفه‌جویی قابل ملاحظه در زمان

سئو سایت املاک

سئو سایت املاک چیست؟ جواب این سوال ساده است، سئو یعنی بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو با بهینه کردن سایت برای موتورهای جستجو شما سایت خود را با توجه به الگوریتم‌های گوگل و با رعایت اصول مهم درست می‌کنید تا سایت‌تان در گوگل رتبه خوبی به دست آورد و در نتیجه تعداد مشتریان و کاربران خود را به صورت قابل ملاحظه افزایش دهید. 

سئو این امکان را  به شما می‌دهد تا مشتریان بالقوه بیشتری به دست آورید و شناخت عمومی از برند خود را افزایش دهید. 

طراحی سایت املاک

خدمات ارائه شده در شرکت ریکان تک

طراحی سایت

دیجیتال مارکتینگ

سئو سایت

سوالات متداول طراحی سایت املاک:

شرکت ریکان تک به مدت سه ماه پشتیبانی رایگان و عالی در اختیار مشتریان قرار می‌دهد. البته شما می‌توانید با تمدید این مدت زمان نسبت به دریافت خدمات پشتیبانی اقدام کنید. 

شما در ابتدا و پس از عقد قرارداد باید ۵۰ درصد از هزینه قرارداد را پرداخت نمایید و ۵۰ درصد باقیمانده در یک الی دو قسط تا اتمام پروژه پرداخت می‌گردد. 

در حالت کلی مدت زمان پروژه‌های طراحی سایت یک تا دو ماه است، اما باید توجه کنید که اعلام زمان دقیق پس از بررسی ویژگی‌های درخواستی شما برای سایت امکان‌پذیر است. 

در این حالت شما به تمام ویژگی‌های مدیریتی سایت دسترسی دارید و می‌توانید به افراد مختلف سطح دسترسی متفاوتی در سایت بدهید. 

ارتباط با ما

09141408052
09128309980

آدرس

تهران: تهران، بلوار کشاورز، نبش خیابان ۱۶ آذر
ارومیه: خیابان استادان، مجتمع ایران زمین
İstanbul:Bahçelievler Prime İstanbul Residence 1. Asena sokak

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.