Skip to content

طراحی سایت ورزشی

طراحی سایت ورزشی

دنیای امروز دنیای اینترنت است و هر کسب‌وکاری جهت رشد و پرورش نیاز به این فضای گسترده را حس می‌کند. می‌دانیم که افراد زیادی جهت به دست آوردن نیازهایشان از امکانات گسترده این فضا بهره‌مند می‌شود. 

کسب‌وکارهای متعدد در شهر اردبیل نیز برای بالا بردن اعتبار برند خود و افزایش فروش و درآمد می‌توانند از اینترنت و قدرت آن نهایت استفاده را ببرند. شرکت ریکان تک یک شرکت فعال در زمینه دیجیتال مارکتینگ با سالها فعالیت و وجود نمونه‌های کاری متعدد می‌تواند به شما در دستیابی به این هدف کمکهای لازم را برساند.

طراحی سایت ورزشی خبری

طراحی سایت اخبار ورزشی یا مجله خبری ورزشی همانطور که از نام آن مشخص است، برای انتشار اخبار و رویدادهای دنیای ورزش می‌باشد. 

این نوع از سایتها دارای یک صفحه اصلی بسیار ساده با توجه به ویژگیهای UI / UX هستند. شما میتوانید در صفحه اصلی سایت اخبار روز دنیای ورزش را به همراه خلاصه‌ای از مطالب مشاهده کنید. 

در ضمن این سایتها به شما اطلاعاتی دقیق از وند ورزشی از جدول امتیازات مسابقات و برنامه مسابقات به همراه محتوای ویدیویی ارائه می‌دهند.

نکات مهم طراحی سایت ورزشی در ریکان تک

توجه به ترندهای روز طراحی سایت ورزشی

(یکی از موارد مهم در طراحی سایت توجه به نگاه و رویکرد کاربران نسبت به این موضوع است. در سالهای اخیر اکثر مردم طرحهای ساده و کاربردی را ترجیح می‌دهند که بتواند اطلاعات دقیق با تصاویر با کیفیت ارائه دهد.)

بخش آخرین اخبار

(چه سایت ورزشی شما از نوع فروشگاهی باشد یا خبری یا آموزشی و یا سایت ورزشی شخصی، توصیه می‌کنیم تا اخبار مهم و روز دنیای ورزش را در سایت خود پوشش دهید. این کار باعث می‌شود تا تعداد کاربران خود را افزایش دهید.)

فونت‌های ساده و بزرگ و وجود فضای خالی

(یکی دیگر از موارد مهم اندازه و ظاهر فونتها است، با توجه به اینکه حجم اطلاعات در سایتهای ورزشی بالاست، ظاهر و اندازه فونت بهوهمراه وجود فضاهای خالی مطالعه سایت را برای کاربران آسان‌تر می‌کند. )

توجه به برند

(یکی از موارد مهم در طراحی سایت ورزشی برندینگ است. اگر شما یک باشگاه ورزشی هستید باید توجه ویژه‌ای به برندسازی داشته باشید. البته این موضوع در سایتهای ورزشی آموزشی و شخصی و فروشگاه نیز حائز اهمیت بالا است.)

نمایش اطلاعات مسابقات

(سایتهای خبری ورزشی باید اطلاعات دقیقی از مسابقات ورزشی ارائه دهند، اما سایتهای آموزشی و فروشگاهی نیز میتوانند در بخش مقالات خود به اطلاعات مسابقات مهم بپردازند.)

توجه به امنیت و سرعت سایت

(این موضوعی است که هر سایتی باید به آن توجه کند، سرعت سایت روی بازدیدهای کلی سایت تاثیر بسیار زیادی دارد و همچنین که در هر کاری مهم و ضروری است. ما در ریکان تک تمامی اصول سرعت و امنیت را در طراحی سایت به کار می‌گیریم.)

وجود هاست اختصاصی

طراحی سایت با برنامه‌های متنوع برای کسب‌وکارهای مختلفر

طراحی گرافیکی زیبا و رعایت اصول UI / UX

طراحی سایت به صورت ریسپانسیو

پشتیبانی دقیق و سریع

امنیت و سرعت بالا در طراحی سایت

طراحی سایت آموزشی ورزشی

طراحی سایت آموزشی ورزشی که بیشتر بین باشگاههای ورزشی مخالف پرطرفدار است. از طریق آموزش ورزشی به ارائه خدمات می‌پردازد. این نوع سایت که در سالهای اخیر و پس از همه‌گیری کرونا افزایش قابل ملاحظه‌ای را نشان می‌دهد،‌در راستای خدمات ورزشی آنلاین صورت گرفت. 

 

طراحی وب سایت برای باشکاههای بدنسازی و پرورش اندام باعث شده تا افراد زیادی به صورت مجازی در کلاسهای ورزشی شرکت کنند. 

در این نوع سایتها بخشی به نام آکادمی وجود دارد تا مدیر سایت بتوانند اطلاعات آموزشی خود را از آن طریق در اختیار مردم قرار دهد. 

طراحی سایت ورزشی

امکانات ضروری وب سایت ورزشی

روش‌های درآمدزایی با سایت ورزشی

1

خدمات مشاوره ورزشی

2

فروش محصولات ورزشی

3

ثبت‌نام در باشگاه

4

ارائه برنامه ورزشی و تغذیه

سئو سایت ورزشی

سئو که به نوعی یار و همراه طراحی سایت به حساب می‌آید، برای بالا بردن رتبه سایت در موتورهای جستجو تلاش می‌کند. 

اگر شما هم علاقمند به طراحی سایت هستید، باید بدانید که در جهت بالا بردن رتبه خود در موتورهای جستجو و افزایش تعداد کاربران میتوانید از خدمات سئو استفاده کنید. 

سئو SEO به سایت ورزشی شما کمک می‌کند تا بتوانید تعداد کاربران، فروش و درآمد خود را افزایش دهید.

خدمات شرکت دیجیتال مارکتینگ ریکان تک

مشاوره دیجیتال مارکتینگ

طراحی سایت

سئو سایت

سوالات متداول طراحی سایت ورزشی:

فروشگاههای لوازم ورزشی، مربیان ورزشی و اشخاص ورزشی سرشناس همگی میتوانند از امکانات طراحی سایت ورزشی استفاده کنند. 

خدمات طراحی سایت ریکان تک شامل یک سال خدمات پشتیبانی رایگان سریع و دقیق است. 

بله،‌ شرکت ریکان تک طراحی سایت را با توجه به واکنش‌گرایی آن انجام می‌دهد تا سایت طراحی شده به درستی در دستگاههای دیجیتال مختلف چون گوشی همراه و کامپیوتر به خوبی نمایش داده شوند.

نکته مهم در تعیین قیمت طراحی سایت ویژگی‌ها و قابلیتهای سایت است و از آنجایی که طراحی سایت ورزشی انواع مختلفی دارد، نمیتوان به صورت دقیق قیمت را مشخص نمود. البته شما میتوانید با مشاورین ریکان تک تماس بگیرید تا آنها به سوالات شما در این زمینه پاسخ دهند. 

ارتباط با ما

09141408052
09128309980

آدرس

تهران: تهران، بلوار کشاورز، نبش خیابان ۱۶ آذر
ارومیه: خیابان استادان، مجتمع ایران زمین
İstanbul:Bahçelievler Prime İstanbul Residence 1. Asena sokak